USA DNES: Přehled zpráv – 25.3.2021

0
51

💎Vážení čtenáři, diváci, naší prací vyplňujeme mezery na českém trhu s informacemi. Sledujeme události v Číně i v USA z nezávislého úhlu. Podporujeme tradiční kulturu a vzestup morálních hodnot.

💎 Líbí se vám naše zprávy? Podpořte naši činnost darem v ceně jednoho kafe:
▶️https://www.darujme.cz/projekt/1201991

💎Informace o USA: https://www.epochtimes.cz/usa/
💎Informace o Číně: https://www.epochtimes.cz/cina/

💎 Speciální vydání Epoch Times s unikátními články najdete zde: ▶️https://www.epochtimes.cz/kategorie-produktu/magaziny/
———————————————-
💎Přečtěte si knihu Jak přízrak komunismu vládne našemu světu: ▶️https://www.epochtimes.cz/produkt/jak-prizrak-komunismu-vladne-svetu/
———————————————-
#Biden #USA #Virginie

💎Zdroje informací zmiňovaných ve video-spotu:

Prezident Biden dnes uspořádal svou první tiskovou konferenci (po více než dvou měsících v úřadě). Kromě jiného na ní obhajoval svou migrační politiku.

https://www.theepochtimes.com/biden-holds-first-press-conference-at-white-house-after-64-days-defends-immigration-response_3749561.html

Bývalý dočasný ministr domácí bezpečnosti Chad Wolf řekl pro Epoch Times, že na jižní hranici se odehrává bezprecedentní krize, která bude pokračovat, pokud Bidenova administrativa nezmění svou migrační politiku.
https://www.theepochtimes.com/unprecedented-crisis-former-dhs-secretary-on-border_3748675.html

Nové rozhodnutí Bidenovy administrativy o ubytování ilegálních migrantů v hotelových zařízeních vyjde daňové poplatníky na téměř 72 000 dolarů za každého utečence, odhaduje A. Arthur z konzervativní neziskovky Center for Immigration Studies.
https://www.theepochtimes.com/biden-administrations-illegal-immigrant-hotels-to-cost-taxpayers-72000-per-border-crosser_3749306.html

Celní a pohraniční ochrana spolu s ministerstvem zdravotnictví a sociálních věcí dle oficiálních údajů zadržovaly k 23. březnu 16 000 nezletilých ilegálních migrantů bez doprovodu.
https://www.theepochtimes.com/more-than-16500-illegal-alien-minors-in-cbp-and-hhs-custody-official-tally_3748729.html

Pentagon ve středu vyšel vstříc žádosti ministerstva zdravotnictví k poskytnutí dočasného přístřešku nezletilým migrantům ve svých dvou vojenských zařízeních v Texasu.
https://www.theepochtimes.com/pentagon-approves-request-to-house-unaccompanied-minors-at-texas-military-facilities_3748595.html

Senát schválil do pozice zástupkyně ministra zdravotnictví transgender osobu Rachel Levine navzdory obavám, že doktorka podporovala děti v podstoupení chirurgických zákroků na genitáliích a užívání léků na zpomalování puberty.
https://www.theepochtimes.com/biden-nominee-becomes-first-senate-confirmed-openly-transgender-official_3748933.html

Senátor Marco Rubio, člen Zpravodajského výboru Senátu, vyjádřil v rozhovoru pro médium TMZ znepokojení, že nad vojenskými zařízeními něco lítá (UFO), a nikdo neví, kdo to řídí a co to je.
https://www.theepochtimes.com/sen-marco-rubio-theres-stuff-flying-over-military-installations-and-nobody-knows-what-it-is_3749144.html

Virginie je prvním jižanským státem, který zrušil trest smrti. Paradoxně, právě zde se vykonalo nejvíce poprav v celých Spojených státech. Guvernér Northam podepsal zákon poté, co prošel oběma státními komorami, ve kterých drží většinu demokraté.
https://www.theepochtimes.com/virginia-becomes-first-southern-state-to-abolish-death-penalty_3748278.html

Environmentální politika plynoucí z Green New Deal („zelený nový úděl“) slouží dle experta v oboru k transformaci ekonomiky do socialistického stavu a k zajištění větší kontroly nad společností.
https://www.theepochtimes.com/environmental-policies-are-to-remake-economy-and-justify-control-over-people-expert_3748493.html

Neziskovka Safeguard Defenders žádá Federální komunikační výbor o vyšetřování vysílání čínských státních médií (CCTV a CGTN) na území USA. Obviňuje je ze systematického vysílání lží a zkreslených informací.
https://www.theepochtimes.com/rights-group-calls-on-fcc-to-investigate-chinese-state-run-media_3748290.html

Na online summitu QUAD (USA, Japonsko, Indie, Austrálie) se předminulý týden diskutovalo o dodavatelských řetězcích vzácných kovů s cílem větší nezávislosti na Číně.
https://www.theepochtimes.com/quad-summit-discusses-rare-earth-supply-chain-independent-of-china_3745396.html

source

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here